HardGaming

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » HardGaming » Recrutare staff » Recrutare helperi


Recrutare helperi

Posts 1 to 10 of 10

1

Recrutare helperi

[!] Raspunsurile foarte scurte pot duce la respingerea voastra.
[!] Toate informatiile false prezente în aplicatie pot duce la respingerea voastra sau scoaterea din functie in cazul in care nu a fost observata în timp (inclusiv mentionarea de sanctiuni pe care le-ati primit).

[!] Titlul acestui topic trebuie sa fie „Nickname - ore acumulate” Exemplu: ex: Vladutz - 1000 ore jucate
[!] 'Nickname'-ul trebuie sa fie cel pe care il aveti in momentul de fata pe joc.
[!] Daca va veti schimba numele, schimba-ti din modelul de mai jos (link catre profilul de pe panel) in cel actual.

Numele si Prenumele real:
Varsta:
Nickname pe server:
Nick-uri anterioare (daca ai avut):
Ce alte jocuri mai joci inafara de SA-MP?:
De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?:
De ce ai ales să joci pe acest server?:
Ce te diferentiaza de ceilalti jucatori care aplica pentru aceasta functie?:
Ai fost sanctionat vreodata?:
O descriere despre tine (minim 80 de caractere):
Cate ore poti petrece zilnic pe server:

[!] Raspunde la intrebarile de mai jos exact ca si cum ai fi pe server.

Cum sun pe cineva?:
Cum pot ajunge intr-o factiune?:
Cum pot scrie colorat?:
Cum imi pun hidden pe masina?:
Cum imi pot vedea raportul din factiune?:
Vreau o masina personala, cum o pot obtine?:
Cineva m-a omorat fara motiv, ce fac?:
Am vazut un jucator cu cod, il puteti bana?:
Cum vad cati bani am?:
Ce inseamna ca am primit warn?:
Unde pot publica un anunt?:

0

2

Salut,Ma numesc Marin Gabriel Eusebiu si am frumoasa varsta de 14 ani,Nick-uri anterioare nu am avut pe acest server sau pe altele,Joc doar samp,este jocul meu preferat,si foarte rar cs:go,Ma consider potrivit pentru aceasta functie deoarece am mai avut functia respectiva si m-am descurcat excelent dar din cauza inactivitatii am luat remove.Am ales sa joc pe acest server deoarece acest server are o initiativa foarte mare.Sunt o persoane ca oricare alta nu ma diferentiez cu absolut nimic.Am avut decat un admin warn din cauza inactivitatii.Sunt o persoana calma foarte intelegator am rabdare in tot ceea ce fac,defectul meu prea mare este timiditatea.Pot petrece peste 5 ore pe server sau chiar mai mult.

Cum sun pe cineva?:Foloseste comanda [/call [numar] pentru a face acest lucru.
Cum pot ajunge intr-o factiune?:Trebuie sa ai minimum de ore si level-ul necesar pentru aceasta si respectiv o aplicatie pe panel.
Cum pot scrie colorat?:Pentru a face acest lucru[{RRGGBB}, culorile din 0.3c.]
Cum imi pun hidden pe masina?:Foloseste comanda [/carcolor 1/2 [culoarea hidd]
Cum imi pot vedea raportul din factiune?:Foloseste comanda [/raport]
Vreau o masina personala, cum o pot obtine?:Trebuie sa ai suma dorita pentru masina si minim level 3.
Cineva m-a omorat fara motiv, ce fac?:Foloseste comanda[/call 112]
Am vazut un jucator cu cod, il puteti bana?:Foloseste comanda [/report [id] [motiv]
Cum vad cati bani am?:Foloseste comanda [/stats]pentru a face acest lucru
Ce inseamna ca am primit warn?:Ai primit o sanctiune din cauza respectivului motiv.
Unde pot publica un anunt?:Foloseste comanda [/gps -CNN]

0

3

Cum sun pe cineva?:Folosim comanda [/call numar ].
Cum pot ajunge intr-o factiune?:Trebuie sa ai numarul de ore si level necesare pentru a aplica pe panel.
Cum pot scrie colorat?: Poti scrie colorat cu comanda [/pcolor] doar daca ai un cont premium.
Cum imi pun hidden pe masina?:Pentru a pune hidden pe masina trebuie sa folosesti comanda [/carcolor 1/2 culoarea hidden].
Cum imi pot vedea raportul din factiune?:Pentru a-ti vedea raportul din factiune folosesti comanda [/raport].
Vreau o masina personala, cum o pot obtine?:Trebuie sa ai o suma de bani cu care vrei sa cumperi o anumita masina si sa detii level 3.
Cineva m-a omorat fara motiv, ce fac?:Poti folosi comanda [/call 112].
Am vazut un jucator cu cod, il puteti bana?:Poti folosi comanda [report id motiv] si un admin se va ocupa de acest lucru.
Cum vad cati bani am?:Poti folosi comanda [/stats] pentru a vedea cati bani ai.
Ce inseamna ca am primit warn?:Warn inseamna ca ai primit o sanctiune din cauza unui motiv.
Unde pot publica un anunt?:Poti folosi comanda [/gps - Los Santos - CNN] si te va ghida acolo.

0

4

Skandal1, respins.

0

5

Sebi@Official, Acceptat!

0

6

Numele si Prenumele real: Ma numesc Mihai Alex.
Varsta: In prezent detin varsta de 15 ani.
Nickname pe server: Oe acest server sunt cunoscut sub numele de ZaKeN[.]
Nick-uri anterioare (daca ai avut): Nu am detinut niciun alt nickname, acesta este un nickname gasit de mine si nu as dori sa il schimb.
Ce alte jocuri mai joci inafara de SA-MP?: Momentan, nu ma joc niciun alt joc in afara de SA:MP deoarece consider ca acest joc, merita cea mai multa atentie in momentul de fata, acest joc m-a impersionat deoarece acest joc din 2004 anul lansarii si pana acum, s-a mentinut intr-un mod extrem de bun ceea ce ma incanta si ma face sa fiu si mai atras de acest joc.
De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta functie deoarece sunt fost helper al unei comunitati extrem de mare care si acum reuseste sa se mentina, sunt o persoana care lucreaza foarte mult cu CMD-uri is lucrurile necesare unui helper.
De ce ai ales să joci pe acest server?: Am ales sa ma joc pe acest server, la 2 minute dupa ce am hotarat sa intru pe acest server, m-au incantat sistemele create de scripterul serverului, adminii sunt superbi si la caracter si peste tot, much aprecieted.
Ce te diferentiaza de ceilalti jucatori care aplica pentru aceasta functie?: Imi pare rau, acest lucru il spun ca mana pe suflet, eu nu sunt o persoana negativista si nu doresc sa crtic persoanele ce ma inconjuara, deci nu pot spune ca ma diferentiaza ceva de restul lumii.
Ai fost sanctionat vreodata?: Nu, pe acest server, insa nici pe altele nu am fost sanctionat, deoarece sunt o persoana ce incearca sa isi ingrijeasca last punish-ul.
O descriere despre tine (minim 80 de caractere): Sunt o persoana sincera, cu stima de sine, imi place sa practic foarte multe sporturi, in prezent practic box, acest sport nu este cum credeti voi, ci este un sport de gandire nu doar de bataie, acest sport nu se poate practica fara a gandi fiecare miscare, sunt o persoana foarte sociala, imi place sa ies cu priete ii in park, la film, la suc sau pe oriunde, imi place iesirile in aer liber deoarece eu iesind in aer liber ma pot relaxa si pot gandi o solutie pentru fiecare problema, imi place sa activez pe serverul Kround RPG, deoarece este un server frumos cu foarte multe update-uri regulate, sisteme foarte frumoase, si un staff foarte respectuos si bine pus la punct, eu de fel sunt o persoana simpla nu sunt o persoana materialista, nu imi place sa fiu ajutat in probleme ce sunt cauzate de mine, imi place sa ajut persoana ce au avut o situatie asemanatoare cu a mea, mereu sunt persoana care este acolo sa ajute cu un sfat bun sau mai putin bun, pentru mine orice sfat conteaza, sunt o persoana calma imi place sa ma ma manifest razand mai mereu, sunt foarte haios, sunt o persoana foarte vigilenta, imi place sa fac foarte multa miscare, alerg aproape in fiecare zi in aer liber deoarece este foarte bine si sanatos, sunt o persoana careia nu ii place sa se dea batuta nici in ruptul capului, imi place ma plimb noaptea prins oras singur deoarece ma simt in largul meu, sunt o persoana foarte binevoitoare, sunt foarte increzator, pentru mine familia este in prim plan, dupa care ceilalti, toate multumirile i se cuvin parintilor mei pentru toate lucrurile facut pentru mine, si eu le multumesc din suflet pentru toata rabdarea lor pentru a ma face pe mine persoana ce sunt in ziua de astazi, imi place sa ma joc fotbal in timpul liber, imi place scoala, materia mea preferata este Gramatica, deoarece aceasta materie din toate punctele mele de vedere este materia prin care noi ne maturizam atat la propriu cat si la figurat, mie imi place cainii, deoarece am 2, unul pe nume Miki, iar pe celalalt Boyka, imi place sa ma uit la filme cat si la seriale, filmul meu preferat este Boyka 4, acest film m-a uimit deoarece luptatorul ce a ucis un om in ring a facut orice pentru a refaceo pe sotia victimei mai fericita si a ajutat-o sa treaca peste decesul sotului, serialul meu preferat este sex education, cred ca toti ati auzit de asa ca nu prea vreau sa ma complic.Sunt un baiat foarte serios, care te poti baza oricand, de incredere, imi ajut prietenii in situatii grele, un tip foarte sociabil, imi place sa imi fac prietenii noi si ma adaptez usor in comunitate. Parerea mea e ca gandirea este cea mai importanta calitate pentru ca de la ea pleaca toate celelalte. Imi plac lucrurile noi si le tratez cu cea mai mare seriozitate. Imi place sa glumesc si sa fiu corect fiindca tot timpul corectitudinea inseamna succes. Cred ca am din toate calitatile cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, asta inseamna sa ai discernamant si sa nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cat as incerca. Nu sunt genul de om care se injura cu toata lumea, se poarta urat cu ceilalti si nu respecta pe nimeni. Sunt un tip care face totul cu cap pentru a fi toata lumea multumita si sunt sigur intotdeauna pe ceea ce fac.
Cate ore poti petrece zilnic pe server:Pot activa pe acest server in jur de 4-5 ore zilnic, deoarece este vacanta si execptand zilele cand am treaba sau sunt plecat de acasa c-am atat petrec pe server.
[!] Raspunde la intrebarile de mai jos exact ca si cum ai fi pe server.
Cum sun pe cineva?: Pentru a face acest lucru, ai nevoie de un telefon, o carte de telefon si credit, dupa care tasteaza comanda [/number <ID>], si tasteaza din nou comanda [/sms <1234>], pentru a facea acest lucru.
Cum pot ajunge intr-o factiune?: Pentru a acest lucru ai nevoie de minim nivel '3', si de o aplicatie acceptate pe [/panel].
Cum pot scrie colorat?:Salut, pentru a face acest lucru tasteaza comanda [/shop > Premium Account], dupa ce ai cumparat 'Premium Account', tasteaza comanda [/pcolor], pentru a face acest lucru.
Cum imi pun hidden pe masina?: Salut, pentru a face acest lucru tasteaza comanda [/carcolor > color 1/2 > culoarea].
Cum imi pot vedea raportul din factiune?:Salut, pentru a face acest lucru poti tasta comanda [/raport].
Vreau o masina personala, cum o pot obtine?:Salut, pentru a obtine o masina personala ai nevoie de minim nivel '3', dupa care trebuie sa fii la 'Dealership', daca deja de aflii acolo tasteaza comanda [/buycar].
Cineva m-a omorat fara motiv, ce fac?: Salut, daca cineva te-a omorat ii poti face o reclamatie pe [/panel], daca detii dovezi, sau poti suna la politie si va fi rezolvat in cel mai scurt timp.
Am vazut un jucator cu cod, il puteti bana?: Daca cineva ma intreaba acest lucru, voi tasta comanda [/nreport].
Cum vad cati bani am?: Salut, pentru a facea acest lucru tasteaza comanda [/stats], iar sus vei avea atasat suma detinuta in mana si suma detinuta in banca.
Ce inseamna ca am primit warn?: Salut, cand ai primit 'warn', ineamna ca ai facut o greseala cand nu trebuia, 'warn-ul' este o mica atentionare pentru a nu primi 'ban'.
Unde pot publica un anunt?: Salut, pentru a publica un anunt trebuie sa te aflii la 'CNN', daca te aflii deja in acel loc, tasteaza comanda [/ad <text>], doar daca vrei sa vinzi/cumperi un bun personal.

0

7

@ZaKeN Acceptat!

0

8

Numele si Prenumele real:Fratilescu Valentin.
Varsta:14 ani.
Nickname pe server:valentin.king
Nick-uri anterioare (daca ai avut):Nu am avut.
Ce alte jocuri mai joci inafara de SA-MP?:Nu mai joc niciun joc inafara de SA:MP.
De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?:Pentru ca as vrea sa ajut cat mai multi oameni care sunt noi pe server.
De ce ai ales să joci pe acest server?:Pentru ca mi se pare tare
Ce te diferentiaza de ceilalti jucatori care aplica pentru aceasta functie?:Nu ma diferentiaza nimic fata de ceilalti jucatori.
Ai fost sanctionat vreodata?:Nu.
O descriere despre tine (minim 80 de caractere):Ma numesc Fratilescu Valentin si am varsta de 14 ani ador SA:MP-ul si imi place sa ajut jucatorii.
Cate ore poti petrece zilnic pe server:Nu prea sunt sigur de acest lucru.
Cum sun pe cineva?:Pentru a suna pe cineva [/call [numar].
Cum pot ajunge intr-o factiune?:Trebuie sa ai numarul de ore si level necesare si o aplicatie pe panel.
Cum pot scrie colorat?:Pentru a scrie colorat folosim comanda [/pcolor].
Cum imi pun hidden pe masina?:pentru a pune hidden pe o masina [/carcolor 1/2 [culoare hidden].
Cum imi pot vedea raportul din factiune?:Pentru a vedea acest lucru [/raport].
Vreau o masina personala, cum o pot obtine?:Trebuie sa ai o suma de bani pe care o doresti si level 3.
Cineva m-a omorat fara motiv, ce fac?:Poti suna la politie [/call 112].
Am vazut un jucator cu cod, il puteti bana?:Poti folosi comanda [report [id] [motiv] si un admin se va ocupa de acest lucru.
Cum vad cati bani am?:Folosind comanda [/stats].
Ce inseamna ca am primit warn?:Warn inseamna o sanctiune.
Unde pot publica un anunt?:Un anunt poate fi plasat la CNN daca nu stiu unde este acesta [/gps - Los Santos - CNN].

0

9

Numele si Prenumele real: Filimon Daniel
Varsta: 14
Nickname pe server: exesd
Nick-uri anterioare (daca ai avut): Boody
Ce alte jocuri mai joci inafara de SA-MP?: Doar SAMP
De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?: Sa ajut server-ul,si jucatorii.
De ce ai ales să joci pe acest server?: Pentru ca mi se pare un server ok.
Ce te diferentiaza de ceilalti jucatori care aplica pentru aceasta functie?: Cu nimic.
Ai fost sanctionat vreodata?: Nu.
O descriere despre tine (minim 80 de caractere): Ma numesc Daniel, si am 14 ani, sunt un baiat de treaba, nu sunt rau sau ceva degenu, jocuriile mele preferate sunt SA-MP,CS 1.6,ARMA 3, DAYZ
Cate ore poti petrece zilnic pe server: 5-7-10 ore.

Cum sun pe cineva?: Pentru a suna pe cineva foloseste comanda [/call]
Cum pot ajunge intr-o factiune?: Pentru a ajunge intr-o factiune trebuie sa ai level-ul necesar si sa faci o cerere pe panel.
Cum pot scrie colorat?: Pentru a scrie colorat foloseste comanda [/pcolor]
Cum imi pun hidden pe masina?: Pentru a pune hidden pe masian foloseste comanda [/carcolor]
Cum imi pot vedea raportul din factiune?: Pentru a vede-a raport-ul din factiune foloseste comanda [/raport]
Vreau o masina personala, cum o pot obtine?: Pentru a avea o masina personala volosestie comanda [/gps >Locati Importante>DealerShip]
Cineva m-a omorat fara motiv, ce fac?: Daca cineva te-a omorat suna la [/call 112]
Am vazut un jucator cu cod, il puteti bana?: Anunta un admin cu comanda [/report]
Cum vad cati bani am?: Pentru a vedea cati bani ai foloseste comanda [/stats]
Ce inseamna ca am primit warn?: Warn inseamna ca ai primit un advertisment
Unde pot publica un anunt?: Pentru a publica un anunt foloseste comanda [/gps >Locati Importante>CNN]

Last edited by exesd12 (2019-07-28 12:07:07)

0

10

Numele si Prenumele real: mihaila dragos
Varsta:13
Nickname pe server:Ms.Kill
Nick-uri anterioare (daca ai avut):nu
Ce alte jocuri mai joci inafara de SA-MP?:csgo warface
De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?:ca vreu sa ajut oamenii cu nelamuriri pe sv
De ce ai ales să joci pe acest server?: pentru ca e un server minunat si pentru ca este cel mai bun owner
Ce te diferentiaza de ceilalti jucatori care aplica pentru aceasta functie?: nimk
Ai fost sanctionat vreodata?:nu
O descriere despre tine (minim 80 de caractere):baiat frumos blond inalt curajos timid bland linistit prietenos moldovean invat la la scoala spiridon vangheni am un frate geaman
Cate ore poti petrece zilnic pe server: 5-6

[!] Raspunde la intrebarile de mai jos exact ca si cum ai fi pe server.

Cum sun pe cineva?: /call
Cum pot ajunge intr-o factiune?:fac cerere pe panel
Cum pot scrie colorat?:/pcolor
Cum imi pun hidden pe masina?: /carcolor
Cum imi pot vedea raportul din factiune?:  tasteaca /raport
Vreau o masina personala, cum o pot obtine?: trebuie sa ai mini lvl 3 si sa te duci la ds si sa scrii /buycar
Cineva m-a omorat fara motiv, ce fac?:daca ai dovezi ii poti face o reclamatie pe panel
Am vazut un jucator cu cod, il puteti bana?: daca ma intreaba cnv tastez /nreport
Cum vad cati bani am?:tastez comanda /stats
Ce inseamna ca am primit warn?:'warn', ineamna ca ai facut o greseala cand nu trebuia, 'warn-ul' este o mica atentionare pentru a nu primi 'ban
Unde pot publica un anunt?:un anunt poate fi cublicat la cnn

0


You are here » HardGaming » Recrutare staff » Recrutare helperi