HardGaming

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » HardGaming » Recrutare staff » Recrutare lideri


Recrutare lideri

Posts 1 to 4 of 4

1

Recrutare lideri

[!] Raspunsurile foarte scurte pot duce la respingerea voastra.
[!] Toate informatiile false prezente în aplicatie pot duce la respingerea voastra sau scoaterea din functie in cazul in care nu a fost observata în timp (inclusiv mentionarea de sanctiuni pe care le-ati primit).

[!] Titlul acestui topic trebuie sa fie „Nickname - Factiune”. Ex: "Devil - Grove Street"
[!] 'Nickname'-ul trebuie sa fie cel pe care il aveti in momentul de fata pe joc.
[!] Daca va veti schimba numele, schimba-ti din modelul de mai jos (link catre profilul de pe panel) in cel actual.

Daca nu stiti ce face o factiune, cititi la 'Regulamente' > dupa alegeti regulamentul in functie de tip-ul aplicatiei (ex: faceti pentru FBI -> cititi Regulamentul Departamentelor, Advisor -> Regulament Advisor, etc).

Pune in titlul cereri, factiunea pentru care aplici la lider (la fel ca in exemplul de mai sus)

Numele si Prenumele real:
Varsta:
Nickname pe server:
Link catre profilul de pe panel (obligatoriu):
Ce alte jocuri mai joci inafara de SA-MP?:
De ce ai ales să joci pe acest server?:
De ce te consideri potrivit pentru functia de lider?:
Ai mai fost intr-o factiune de acest tip?:
Ce te diferentiaza de ceilalti jucatori care aplica pentru aceasta functie?:
Ai fost sanctionat vreodata? Daca da, specifica sanctiunile:
O descriere despre tine (minim 80 de caractere):
Cate ore poti petrece zilnic pe server:
Ai citit regulamentul liderilor?:

0

2

Lider News Reporters

Numele si Prenumele real:Rosca Laurentiu.
Varsta:Am varsta de 14 ani
Nickname pe server:SKANDAL.
Link catre profilul de pe panel (obligatoriu):http://hardgaming.xlphp.net/profile
Ce alte jocuri mai joci inafara de SA-MP?:Ma mai joc League of Legends dar mai rar.
De ce ai ales să joci pe acest server?:Pentru ca mi se pare tare din punctul meu de vedere.
De ce te consideri potrivit pentru functia de lider?:Pentru ca am mai jucat si pe alt server si am avut un fh bun as zice.
Ai mai fost intr-o factiune de acest tip?:Da.
Ce te diferentiaza de ceilalti jucatori care aplica pentru aceasta functie?:Cred ca m-as descurca mult mai bine decat ceilalti jucatori din moment ce am stat 200 de zile in News Reporters
Ai fost sanctionat vreodata? Daca da, specifica sanctiunile:Nu.
O descriere despre tine (minim 80 de caractere):Ma numesc Rosca Laurentiu, am varsta de 14 ani sunt imi place SA:MP-ul si pasiunea mea este fotbalul.
Cate ore poti petrece zilnic pe server:Maxim 5 ore zilnic.
Ai citit regulamentul liderilor?:Desigur!

0

3

Acceptat!

0

4

Lider National Guard

Numele si Prenumele real:Fratilescu Valentin
Varsta:Am 14 ani.
Nickname pe server:valentin.king
Link catre profilul de pe panel (obligatoriu):
Ce alte jocuri mai joci inafara de SA-MP?:Nu mai ma joc alte jocuri.
De ce ai ales să joci pe acest server?:Pentru ca mi se pare tare.
De ce te consideri potrivit pentru functia de lider?:Pentru ca imi place foarte mult si as vrea sa incerc o experienta nouo.
Ai mai fost intr-o factiune de acest tip?:Nu.
Ce te diferentiaza de ceilalti jucatori care aplica pentru aceasta functie?:Nimic.
Ai fost sanctionat vreodata? Daca da, specifica sanctiunile:Nu.
O descriere despre tine (minim 80 de caractere):Ma numesc Fratilescu Valenin, am varsta de 14 ani sunt imi place SA:MP-ul si mi-ai placea sa intru cu mare placere in National Guard.
Cate ore poti petrece zilnic pe server:Nu stiu sigur.
Ai citit regulamentul liderilor?:Da.

0


You are here » HardGaming » Recrutare staff » Recrutare lideri